Zwierzenia – blokada rozwoju


Czym są zwierzenia patrząc oczami rozwoju energetycznego?

Dyskutowanie jest wytwarzaniem energii, energia powstała podczas dyskusji jest zapisywana w formie emocji i  zaczyna się na stałe utrzymywać w aurze człowieka, która go otacza. Człowiek zaczyna żyć tym co sam wytworzył, czyli przeżyciami które poprzez podtrzymywanie w dyskusjach nabierają mocy i jeśli te dyskusje są utrzymywane w dłuzszym okresie czasu zaczynają się materializować.

Jeśli zwierzasz się przyjaciółce jak bardzo zostałaś skrzywdzona, podbijasz energię i zapisujesz ją emocjami, te emocje z każdą rozmową zostają wzmacniane i przybieraja rodzaj płaszcza który Cię okrywa. Oddychasz nim i żywisz się nim, czyli dokładnie tym co wcześniej wytworzyłaś. Gdy proces wejdzie w stan materializacji, to co mówiłaś staje się fizycznie. W Twoim życiu pojawiają się kolejni ludzie którzy Cię krzywdzą. Ty nieświadoma mechanizmu, przerzucasz odpowiedzialność na swój los i zaczynasz mówić: życie jest niesprawiedliwe, ciągle mam pod górkę, przyciągam złych ludzi.

To Ty zaprogramowałaś się wcześniej, zwierzając / dyskutując i podtrzymując emocje.

Kiedyś był ten pierwszy raz.

Jak zmienić obecny bieg wydarzeń i odwrócić los? Trzeba dotrzeć do sytuacji, które go zapoczątkowały.

Nawet jeśli to się stało 30 lat temu, Twoja aura wszystko ma zapisane i da się to odczytać a następnie trwale usunąć.

Jak oczyścić aurę?

Przeczytaj o sesjach energetycznych

 

Na tym mechanizmie opierają się między innymi zasady tworzenia partii, opozycji, wyznań, kultów.

Jeśli wprowadzimy do naszej przestrzeni np. kontrowersję wzbudzajacą emocje i będziemy ją stale pobudzać – staje się ona stałym zapisem w aurze energetycznej – dogmatem, którym zaczynamy żyć i jakikolwiek „zamach” na ustanowiony w nas zapis będziemy odbierać jako „zamach na nasze życie”, Staje się on zasłoną oddzielającą nas od faktycznej rzeczywistości i działa jak blokada nie dopuszczając nic innego do naszego życia.

 

Dbaj o swoja przestrzeń życiową i korzystaj z obfitości, do których masz nieustający dostep.

Pokonaj swoje blokady.

 

Na co zamienić swoja przyjaciółkę do zwierzeń?

Jak uwolnić z aury zapis blokujących zwierzeń?

Zapraszamy na Lekcje nr 3 „Zwolnij przyjaciółkę”

szczegóły programu